Hayalinizin de ötesinde eşsiz bir düğün sizi bekliyor!

1996’ da sosyal davet ve organizasyon firması olarak kurulan Şebnem Organizasyon, 2001’ de başarısını ve tecrübesini yeni bir kadro ve uzun vadeli bir strateji ile kurumsal alana da taşıma sürecine girmiş olup, Şebnem Event & Design Management adı altında faaliyetlerini devam ettirmiştir.

Pek çok 5 yıldızlı otelin önerdiği ilk firmalardan biri olan Şebnem Event and Management ve Mardini Event, 25 kişilik full time ve 150 kişilik part time ekibi ile takım çalışmasına inanan yenilikçi, detaycı, çözüm üreterek işini takip eden bir kadroya sahiptir. Şebnem Event, hem Türkiye çapında hem de uluslararası platformlarda başarılı projeler gerçekleştirme gücü ve becerisiyle diğer organizasyon firmalarından ayrılmaktadır.

Şebnem Event, oturma grupları, sandalyeler, bistrolar, ışıklı bar ve kokteyl masaları gibi ihtiyaç duyulan bütün ürünleri kendi bünyesinde bulundurmaktadır. 2000m2’lik deposuyla, çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, tüm ekipmanların birinci eli olma avantajını bütçelendirme sırasında müşterilerine yansıtmaktadır.

Uluslar arası olarak, International Special Events Society (Ises) ve Türkiye’de Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Dernek’lerinin (Yepud) kurucu üyelerinden olan Şebnem Mardini ve ekibi, hep birlikte hayallerinizi süsleyen organizasyonların gerçeğe dönüşmesi için varlar.